Часті питання

Ми – команда благодійного фонду “Сталеві”, заснованого небайдужими українцями, які вкладають всі сили та час в якнайшвидшу перемогу України! Ми створені, щоб стати надійним другом та помічником для Морської піхоти України! Ми рішуче налаштовані допомагати і тим, хто ще знаходиться на полі бою, і тим, хто вже повернувся, отримавши поранення чи внаслідок потрапляння в полон та подальшого обміну. Кожен з нас мав змогу побачити цю жахливу війну з різних сторін, тому ми розуміємо виключну важливість того, що робимо.

Нашим головним завданням є мілітарне забезпечення конкретних військових частин та підрозділів, що перебувають на лінії фронту, а також медична допомога, лікування, соціалізація та адаптація після фізичних і психологічних травм, для військових, що отримали поранення чи пройшли через пекло російського полону.

Ви можете зробити пожертвування в будь-якій точці світу, використовуючи для благодійного внеску наш гаманець PayPal або здійснивши банківський Swift платіж.

Знайдіть та натисніть кнопку “Отримати допомогу” на головній сторінці нашого сайту. Заповніть спеціальну довідкову форму на отримання допомоги, що відкриється після натискання кнопки.

Заповнена форма на отримання допомоги потрапляє на електронну пошту фонду. Кожен запит обробляється працівником команди “Сталеві”. Ми аналізуємо запит на відповідність нашим умовам надання допомоги. Після цього представник фонду може зв’язатись із заявником для уточнення певних деталей і обговорення подальшого процесу надання допомоги.

Сталеві надають мілітарну допомогу конкретним частинам та підрозділам морської піхоти, які знаходяться на передовій та виконують бойові задачі зі звільнення українських територій від окупанта.

Так, ви можете обрати будь-який з актуальних проєктів фонду “Сталеві”, який організований для закупки того чи іншого обладнання. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом та повідомте, для якого зі зборів хочете здійснити закупку.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, вказаним у розділі з контактами фонду. Наш представник детально розкаже про можливість стати партнером БФ “Сталеві” та відповість на уточнюючі запитання.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, вказаним у розділі з контактами фонду. Повідомте про бажання стати волонтером фонду “Сталеві” та вкажіть, в якому напрямку хочете та можете бути корисним, який час готові приділяти волонтерській роботі.

Ви можете вибрати будь-який з напрямів діяльності фонду “Сталеві”, розміщених на нашому сайті або в соціальних мережах та підтримати його, зробивши благодійний внесок одним із способів, вказаних на сторінці напряму.