СТАЛЕВІ – благодійний фонд, що допомагає морській піхоті України.

Ініціатор створення фонду Сталеві – морський піхотинець та Герой України – Сергій Волинський “Волина”.

Історія створення

Шлях Волини у якості морського піхотинця розпочався ще у 2013-му році. Цей шлях сповнений надважких випробувань. Адже це і вихід із Криму, коли Сергій не зрадив присязі на вірність Україні.

 

Це і жорстокі бої за Маріуполь, що почались з першого дня повномасштабного вторгнення і тривалі 86 днів!

Це і командування рідною 36-ю бригадою під час прориву на Азовсталь. Це і ворожа блокада, і бойові операції, і втрата побратимів.. І звичайно, це 4 місяці катувань у полоні ворога.

Варто відзначити, що під час блокади та безперервних обстрілів Азовсталі Сергій Волинський записував звернення до багатьох світових лідерів із закликом до пошуку рішення, що зможе зберегти життя тисячам людей, що в той час перебували на території заводу. Зокрема, Волина став першим в історії ХХІ ст., хто запропонував здійснити процедуру “екстракшн”, задля порятунку цивільних та військових, що опинились у самому пеклі на землі.

Внаслідок обміну полоненими у вересні 2022 року Волина та командири інших військових підрозділів, що перебували на Азовсталі, були інтерновані до Туреччини, де перебували до липня 2023 року. Саме там Сергія вперше побачила його родина, а також рідна сестра – Тетяна Харько.

Під час тієї короткої зустрічі Сергій взяв з неї обіцянку:

Ти маєш зробити так, щоб кожен морпіх відчував, що має сестру

Адже перебуваючи далеко від Батьківщини та від свого підрозділу, Волині не перестає боліти за воїнів-побратимів. За тих, хто досі в полоні. За тих, хто отримав важкі поранення.  За тих, хто пліч-о-пліч бився з ним проти ворога.

Саме тому, була створена Команда СТАЛЕВІ.
Ми взяли за мету допомагати тим, хто цього потребує. На фронті, на реабілітаціі, після повернення з полону. Ми маємо зачесть піклуватись про Героїв і рішуче готові формувати нове покоління українців, що творитиме нову Україну після перемоги.

Читати більше Читати менше

Сталеві. Офіційний початок

Офіційна презентація благодійного фонду “Сталеві”  відбулась 26 травня 2023 року. На жаль, Сергій Волинський – ініціатор створення фонду – не був присутній на заході, адже перебуває в Туреччині за умовами обміну. Проте Волина записав зворушливе звернення до всіх українців із закликом боротись за Україну та всіляко підтримувати морських піхотинців, які щоденно виконують надскладні бойові задачі в найгарячіших точках передової.

Пам’ятайте про тих, хто виборює право на свободу для майбутніх поколінь. Не вагаючись, віддавайте частину своєї душі тим, хто готовий віддати за вас своє життя.

Презентація відбулась за участю військових, що пліч-о-пліч з Волиною билися проти окупантів та пройшли через жахіття російського полону. На заході панувала сімейна атмосфера, адже більшість морпіхів прибули зі своїми родинами. Дитячий сміх та гомін лунав звідусіль та нагадував усім присутнім, заради чого та заради кого йде ця невимовно важка боротьба…

Відкриття фонду було організовано командою Сталевих – ідейних однодумців та патріотів України, серед яких дружина Сергія – Руслана Волинська та рідна сестра Героя України – Тетяна Харько. Саме вона на прохання брата й очолила роботу організації. Дівчата виступили зі словами подяки усім воїнам – захисникам України, детальніше розказали про роботу фонду та заплановані проєкти.

Окрім того, відбулись виступи військових та волонтерів, які з ентузіазмом підтримали ініціативу Волинського і закликали спільноту доєднатись до заходів, запланованих фондом. Зокрема, на заході були присутні відомі українські блогери та ведучі – Андрій Бєдняков та Олексій Дурнєв. Обидва особисто знайомі з Сергієм Волинським і також планують привернути увагу своїх глядачів до роботи благодійної організації.

 

Читати більше Читати менше

Що вже зроблено

Всі новини

Стати партнером

Анкета

Стати волонтером

Анкета